David Gyasi

 1. Cold Blood Legacy izle
  Tüm Bilgiler
  Cold Blood Legacy izle Aksiyon, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  2019 yılında vizyona giren filmlerden biri olan Cold Blood Legacy izle filmi Frederic Petitjean tarafından yazılıp yönetilmiştir. Henry isminde efsanevi birleşik kez tetikçi işinden mütekait kaldığında ve şimal Amerika’nın valilik dokunmamış çöllük topraklarında, göl kıyısındaki birleşik kez konutta yegâne başına yaşamaya başlamıştır. birleşik kez gündüz evinin yakınlarında birleşik kez zevce kar otomobili kazası yaşar ve onun yaşamını necat kılmak Henry’ye düşer. İnsanları öldürmeye alışkın olan mütekait tetikçi, bukağılık gidişattaki bayanı kurtarmaya çalışırken özü yaşamını da tehlikeye eder. Bayanın gizlediği gizem ise işleri elan da anlaşılmaz birleşik kez arkaç sağlayacak ve Henry’yi elan önceki günlerine gelişememiş dönmeye zorlayacaktır. Cold Blood Legacy izle filmi sitemizde sizlerle.
  • 2019
  • Fransa
  • 720P
  • IMDb 5.9
  Yok Oluş izle
  Tüm Bilgiler
  Yok Oluş izle Bilim Kurgu, Dram 
  Türkçe Dublaj
  2018 yılında gösterime giren Yok Oluş izle filmi Alex Garland tarafından yazılıp yönetilmiştir. Ülke, “Area X” isimli bölgede yaşanan anormal tabiat vakaları sebebi ile bu bölgeyi tüm insanlardan temizleterek karantina altına alır. Aradan geçen vakit içerisinde tabiat insanlığın tüm izlerini bu bölgeden siler. Orada ne olup bittiğini merak eden bilim insanlarından oluşan bir takım, her şeyi göze alarak araştırma gezisi yapmaya karar verir. İlk bulgu gezisi, bozulmamış, cennet gibi bir tabiatın süregeldiğini rapor etmektedir. Bölgeye giden 2. bulgu grubu toplu intiharla, 3. bulgu grubu arkadaş ateşiyle, en sonuncu olan 11. bulgu grubu ise kendilerinin bir gölgesi olarak geri dönmüş ve kısa müddet sonra kanserden can vermiştir. 12. bulgu grubunu oluşturan bir biyolog, bir antropolog, bir psikolog ve bir tahlilci, kendilerini nelerin beklediğini öğrenmeden bölgeye giriş yapar. Vazifeleri araziyi haritalamak, misal toplamak ve tam gözlemlerini raporlamaktır. Us almayacak topografik anomalilere ve yeni hayat şekillerine tanık olan takımın birbirlerinden gizledikleri gizemlerin ortaya çıkması ise her şeyi değiştirecektir. İlginç konusuyla dikkat çeken Yok Oluş izle filmi sitemizde sizlerle.
  • 2018
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.9
  Geçmişin Günahları izle
  Tüm Bilgiler
  Geçmişin Günahları izle Aksiyon, Türkçe Dublaj izle 
  Türkçe Dublaj
  Frederic Petitjean tarafından yazılıp yönetilen Geçmişin Günahları izle filmi 2019 yılında vizyona girmiştir.Eski bit tetikçinin hayatını konu alan filmde adam kendini aksiyondan uzak tutarak sakin bir hayat geçirmek istese de bir şekilde olayların içine sürüklenecektir. Üstelik yardıma ihtiyacı olan birine yardım ettiği için… David Gyasi, Jean Reno, Joe Anderson ve Sarah Lind gibi isimlerin rol aldığı Geçmişin Günahları izle filmi bir aksiyon yapımı oalrak karşımıza çıkıyor.
  • 2019
  • Fransa
  • 720P
  • IMDb 4.3
  Katil Avcısı (Hunter Killer) hd izle
  Tüm Bilgiler
  Katil Avcısı (Hunter Killer) hd izle Aksiyon, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  2019 yapımı Katil Avcısı (Hunter Killer) hd izle filminin yönetmen koltuğunda Donovan Marsh ’ı görüyoruz. Tartışmalı bir film olan Katil Avcısı (Hunter Killer) hd izle bütün dünyayı ilgilendiren hain bir darbe girişimini konu alıyor. Siyasi öğelere çokça yer verilmiş olan filmin galası Rusya hükümeti tarafından engellenmiştir. Ayrıca Ukrayna ’da Rusya'yı övdüğü gerekçesiyle filmin ülkelerinde gösterimini yasaklamıştır. Filmin başrolünde usta oyuncular Gerard Butler ile Gary Oldman ’ı izliyoruz. Senaryosu Arne Schmidt ve Jamie Moss tarafından kaleme alınan Katil Avcısı (Hunter Killer) hd izle filminin oyuncu kadrosunda ayrıca Linda Cardellini, Michael Nyqvist, Toby Stephens, Caroline Goodall ve Ryan McPartlin gibi isimler yer alıyor.
  • 2018
  • ABD,China,United Kingdom
  • 720P
  • IMDb 6.4
Fullhdfilmserisi.com film izleme sitemize hoş geldiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sitemizde geçireceğiniz keyifli saatler dileriz.
Fullhdfilmserisi.com ailesi olarak önceliğimiz dilediğiniz filmi en kaliteli ve en sorunsuz şekilde sitemizde izleyebilmenizdir. Bu sebeple film yelpazemizi olabildiğince geniş tutmaya ve bu filmleri size 720p, 1080p, hd, full hd film izleme seçenekleriyle sunmaya özen gösteriyoruz.

Bazılarınızın yabancı bir filmi orijinal dilinde izleyerek altyazıyla takip etmeyi, bazılarınızınsa ana dilinizde izlemek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Bu sebeple eklediğimiz bütün filmlere hem Türkçe Dublaj hem Türkçe Altyazı seçeneği sunuyoruz. Böylelikle izlemek istediğiniz filmi tercihlerinize en uygun hale getirerek film keyfinizi daha da arttırmayı hedefliyoruz. Şayet Dublaj veya Altyazı seçeneğini bulamadığınız bir film olursa bize bildirmeniz halinde ivedilikle talebiniz doğrultusunda filmi sitemize ekliyoruz.

Türlerine göre kategorileştirilmiş yabancı filmleri sorunsuz bir şekilde izleyebileceğiniz gibi sitemizde yerli film izleme imkanına da sahipsiniz. Üstelik bütün filmleri tek parça ve reklamsız olarak keyfiniz bölünmeden izleyebilirsiniz.
İşin özü 720p, 1080p, hd, full hd görüntü kaliteleriyle tek parça ve reklamsız; Türkçe Dublaj veya Türkçe Altyazılı olarak izlemek için en doğru adrestesiniz.

Yabancı dizi ve vizyona çıkmış netflix filmleri izleyebileceğiniz 1080p full hd görüntü kalitesi ile ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak paylaşan, sinema ve televizyon da yayınlanan dizilerin paylaşımını yapmakta olan bir film sitesidir. Sitemizde yayınlanmış olan dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube, vimeo, video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntı yapılmakta olup sitemize eklenmektedir. FullHDFilmSerisi.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucularında barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş olup yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir.

Sitemiz yer sağlayıcısı görevi görmektedir. Telif haklarına aykırı bir durum tespit edecek olursanız bize bildirmeniz halinde ilgili içerik en kısa süre içerisinde tarafımızca sitemizden uzaklaştırılacaktır. Bu sebeple fullhdfilmserisi.com hiçbir yasal yükümlülükten sorumlu tutulamaz.

Fullhdfilmserisi.com ailesi herkese iyi seyirler diler.