ABD
The Vast of Night izle
İncele
The Vast of Night izle
Türkçe Altyazı
2019 yılında vizyona giren The Vast of Night izle filminde başarılı oyuncuları izlemekteyiz. 1950’li yıllarda geçen filmde radyo programcılığı ve santral cerrahlığı yapan bir genç enteresan frekans bulur. Bu enteresan frekans ufak kasabalarını ve geleceğini ebediye dek değiştirebilecek enteresan ses frekansıdır. The Vast of Night izle filmi Andrew Patterson tarafından yazılıp yönetilmiştir.
 • 91dk
 • IMDb 7.0
Jojo Rabbit izle
İncele
Jojo Rabbit izle
Türkçe Altyazı
Başarılı oyuncuların rol aldığı Jojo Rabbit izle filmi Taika Waititi tarafından yazılıp yönetilmiştir. Jojo Betzler adlı çocuk Hitler’in ordusunda yer almaktadır ve annesinin bir Yahudi kızını evinde konuk ettiğini bilir. Bu kız konutlarının çatı katında misafir olarak kalmaktadır ve bu hadise sebebiyle Hitler’in en büyük yandaşı ve sırdaşı olan Jojo’nun usunu çok fazla karıştıracaktır. Bir tarafta öz annesi, bir yanda ülkesinin yöneticisi. Ancak Jojo’nun Hitler ile olan dostluğu azıcık inanılmazdır ve minik çocuk bu ırkçılığa bir biçimde tavrını koymalıdır. Jojo Rabbit izle filmi 2019 yılında gösterime giren filmler arasındadır.
 • 108dk
 • IMDb 8.0
Şeytanın Arabası 2 izle
İncele
Şeytanın Arabası 2 izle
Türkçe Dublaj
2019 yılında vizyona giren filmler arasında olan Şeytanın Arabası 2 izle filmi G.J. Echternkamp tarafından yönetilmiştir. Bir Bölge avukatı barbarca öldürülerek bir binadan atılır. Yeni otomobiline sevk edilen Bölge avukatı daha sonra otomobiliyle beraber sırlı bir biçimde yaşama geri döner. Artık tek bir emeli vardır. Bunu yapanlardan intikam alarak kendine verdiği sözü tutmak… Senaryosu Michael Tabb tarafından kaleme alınan Şeytanın Arabası 2 izle filmi sitemizde sizlerle.
 • 89dk
 • IMDb 4.0
Şeker Çocuk izle
İncele
Şeker Çocuk izle
Türkçe Altyazı
2019 yılında gösterime giren Şeker Çocuk izle filmini senaryosu Shia LaBeouf tarafından kaleme alınmıştır. İçki babasıyla ilişkisini düzenlemeye çalışan bir çocuk yıldızın öyküsünü anlatan öykü genellikle Shia LaBeouf'un yaşamından alınır. Çocuk oyuncu Otis, zekâsal balansı doğru olmayan babasıyla savaşmak zorunda. Daha Önceki bir palyaço olan Otis'in babası James, alkol bağımlılığının rehabilitasyonu için rehabilitasyon merkezine gider ve rehabilitasyon edilir. Rehabilitasyonu sona erdikten sonra, James oğlunu sette tehdit ederek ve motive olmasını sağlayarak mesullük almaya ve mesullük almaya ve mesullük almaya çalışır. Otis acı çocukluğundan sonra geliştiğinde, yalnızca babasının problemleriyle değil, aynı zamanda kendi psikolojik problemleriyle de uğraşmak zorundadır. Şeker Çocuk izle filminin yönetmenliğini Alma Har'el üstlenmiştir.
 • 94dk
 • IMDb 7.4
Room for Rent izle
İncele
Room for Rent izle
Türkçe Altyazı
2019 yılında gösterime giren Room for Rent izle filminin senaryosu Stuart Flack tarafından kaleme alınmıştır. Joyce, yaşam dostunun vefatından sonra kafasını dağıtmak için kendi evinin bir odasını kiraya verir. Kiracılarından birine kafayı takar ve onu göz mapusuna alacaktır. Bu gidişat çok büyük tasaları yanında getirecektir. Başarılı oyuncuların rol aldığı Room for Rent izle filminin yönetmenliğini Tommy Stovall üstlenmiştir.
 • IMDb 5.8
Cadı izle
İncele
Cadı izle
Türkçe Dublaj
2016 yılında gösterime giren Cadı izle filmi bir korku yapımı olarak karşımıza çıkıyor. Dini inançlarına sıkı sıkıya bağlı bir çift, beş çocuğuyla beraber, geçit vermez bir ormanın yamacında yaşamlarına devam etmektedirler. Yeni doğan oğulları gizeme kadem basıp bir de ekinleri solunca, aile hurafeler ile kendi fobi ve evhamlarının tutsağı olur. Birbirlerini yargılamaya başladıklarında en derin fobilerinin de ötesinde bir makûsluğun gayeyi olacaklardır. Sizler için sitemize eklediğimiz Cadı izle filmi Robert Eggers tarafından yazılıp yönetilmiştir.
 • 90dk
 • IMDb 6.9
Yok Oluş izle
İncele
Yok Oluş izle
Türkçe Dublaj
2018 yılında gösterime giren Yok Oluş izle filmi Alex Garland tarafından yazılıp yönetilmiştir. Ülke, “Area X” isimli bölgede yaşanan anormal tabiat vakaları sebebi ile bu bölgeyi tüm insanlardan temizleterek karantina altına alır. Aradan geçen vakit içerisinde tabiat insanlığın tüm izlerini bu bölgeden siler. Orada ne olup bittiğini merak eden bilim insanlarından oluşan bir takım, her şeyi göze alarak araştırma gezisi yapmaya karar verir. İlk bulgu gezisi, bozulmamış, cennet gibi bir tabiatın süregeldiğini rapor etmektedir. Bölgeye giden 2. bulgu grubu toplu intiharla, 3. bulgu grubu arkadaş ateşiyle, en sonuncu olan 11. bulgu grubu ise kendilerinin bir gölgesi olarak geri dönmüş ve kısa müddet sonra kanserden can vermiştir. 12. bulgu grubunu oluşturan bir biyolog, bir antropolog, bir psikolog ve bir tahlilci, kendilerini nelerin beklediğini öğrenmeden bölgeye giriş yapar. Vazifeleri araziyi haritalamak, misal toplamak ve tam gözlemlerini raporlamaktır. Us almayacak topografik anomalilere ve yeni hayat şekillerine tanık olan takımın birbirlerinden gizledikleri gizemlerin ortaya çıkması ise her şeyi değiştirecektir. İlginç konusuyla dikkat çeken Yok Oluş izle filmi sitemizde sizlerle.
 • 115dk
 • IMDb 6.9
Godzilla ve Kong izle
İncele
Godzilla ve Kong izle
Türkçe Dublaj
Senaryosu Max Borenstein tarafından kaleme alınan Godzilla ve Kong izle filmi 2020 yılında vizyona girmiştir. Muhteşem sürüngen mahlukat Godzilla ile Dev Goril Kong karşı karşıya mükemmel gayret içerisine giriyor. İkisi de en iyi ve eforlu olduğunu ispatlamak birbirleriyle savaşa giriyorlar. Bu mükemmel savaştan kimin galip geleceği merak mevzusudur. Bu iki efor sinema tarihinin en vahim eforları arasında yerini almıştır. Her iki canavarın da kendisine göre eforlu ve cılız doğrultuları bulunuyor. Bu iki canavardan bir tanesi en iyi olmak için birbirlerinin zaaflarından istifade etmek istiyorlar ve gayret ediyorlar. Godzilla ve Kong izle filminin yönetmenliğini Adam Wingard üstlenmiştir.
 • IMDb N/A
Aquaman izle
İncele
Aquaman izle
Türkçe Dublaj
2018 yılında vizyona giren Aquaman izle filmi fantastik bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Atlantis kraliçesi ile bir deniz feneri bekçisinin oğlu olan Arthur hakkı olan kraliyette hiçbir hak iddia etmeden yeryüzündeki yaşamını olağan bir şekilde devam ettirmektedir. Atlantis bölgesinde gelmiş olan Çayır, denizler altında yer alan ülkenin kralı olması için onu ikna etmek için uğraşır. Kardeşi olan Orm ise suyun üzerindeki dünyaya savaş açmaya hazırlanmaktadır. Filmde Aquman’in ailesi ile nasıl tanıştığını ve ona ne olduğunu öğrenebileceksiniz. Senaryosu Paul Norris tarafından kaleme alınan Aquaman izle filmi James Wan tarafından yönetilmiştir.
 • IMDb 7.0
Son Hava Bükücü izle
İncele
Son Hava Bükücü izle
Türkçe Dublaj
2010 yılında gösterime giren filmlerden biri olan Son Hava Bükücü izle beğenilen yapımlardan biri olmuştur. Mukadderatları birbirine bağlanmış dört ülkedir. A Ülkesi’nin diğer ülkelere karşı vahşice beklenmedik bir savaş başlatmasıyla aniden herşey farklı bir hal alır. Koskoca bir asır geçtiği halde bu imha sürecini değiştirecek en ufak bir umut bulgusu dahi yoktur. Son Hava Bükücü izle filmi M. Night Shyamalan tarafından yazılıp yönetilmiştir.
 • 103dk
 • IMDb 4.1
Fullhdfilmserisi.com film izleme sitemize hoş geldiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sitemizde geçireceğiniz keyifli saatler dileriz.
Fullhdfilmserisi.com ailesi olarak önceliğimiz dilediğiniz filmi en kaliteli ve en sorunsuz şekilde sitemizde izleyebilmenizdir. Bu sebeple film yelpazemizi olabildiğince geniş tutmaya ve bu filmleri size 720p, 1080p, hd, full hd film izleme seçenekleriyle sunmaya özen gösteriyoruz.

Bazılarınızın yabancı bir filmi orijinal dilinde izleyerek altyazıyla takip etmeyi, bazılarınızınsa ana dilinizde izlemek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Bu sebeple eklediğimiz bütün filmlere hem Türkçe Dublaj hem Türkçe Altyazı seçeneği sunuyoruz. Böylelikle izlemek istediğiniz filmi tercihlerinize en uygun hale getirerek film keyfinizi daha da arttırmayı hedefliyoruz. Şayet Dublaj veya Altyazı seçeneğini bulamadığınız bir film olursa bize bildirmeniz halinde ivedilikle talebiniz doğrultusunda filmi sitemize ekliyoruz.

Türlerine göre kategorileştirilmiş yabancı filmleri sorunsuz bir şekilde izleyebileceğiniz gibi sitemizde yerli film izleme imkanına da sahipsiniz. Üstelik bütün filmleri tek parça ve reklamsız olarak keyfiniz bölünmeden izleyebilirsiniz.
İşin özü 720p, 1080p, hd, full hd görüntü kaliteleriyle tek parça ve reklamsız; Türkçe Dublaj veya Türkçe Altyazılı olarak izlemek için en doğru adrestesiniz.

Yabancı dizi ve vizyona çıkmış netflix filmleri izleyebileceğiniz 1080p full hd görüntü kalitesi ile ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak paylaşan, sinema ve televizyon da yayınlanan dizilerin paylaşımını yapmakta olan bir film sitesidir. Sitemizde yayınlanmış olan dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube, vimeo, video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntı yapılmakta olup sitemize eklenmektedir. FullHDFilmSerisi.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucularında barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş olup yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir.

Sitemiz yer sağlayıcısı görevi görmektedir. Telif haklarına aykırı bir durum tespit edecek olursanız bize bildirmeniz halinde ilgili içerik en kısa süre içerisinde tarafımızca sitemizden uzaklaştırılacaktır. Bu sebeple fullhdfilmserisi.com hiçbir yasal yükümlülükten sorumlu tutulamaz.

Fullhdfilmserisi.com ailesi herkese iyi seyirler diler.