Fransa
Uysal Bir Ruh izle
İncele
Uysal Bir Ruh izle
Türkçe Dublaj
2017 yılında vizyona giren filmlerden biri olan Uysal Bir Ruh izle filmi Sergey Loznitsa tarafından yazılıp yönetilmiştir. Adını da bilmediğimiz birleşik kez kadın... yegâne amacı hapisteki kocasına birleşik kez koli ulaştırmak... Paket iadeli edilince teslimatı uzaktan yapabilmek inanılır yollara bulunur birleşik kez vardığı hapishanede oranla kocasının izini bulamaz. neymiş bilcümle yollar birileri tarafından kapatılmış gibidir. o eziyetin birleşik kez sonu var mıdır? Dostoyevskiden esinlenen Sergei Loznitsa, bakir filminde birkaç birleşik kez hayli sert, tavizsiz, erinçsiz edici birleşik kez gündüz doğusu Avrupa portresi çiziyor. dayanılmaz sanat yönetimiyle balaban Rus yazı yaban sem gergi geleneğini izleyen tevazulu birleşik kez Ruh, elbirliği etmişçesine vatandaşına yeğinlik uygulayan, dirilik damarını, insanlığını yitirmiş ülkesinin yarattığı kâbusun içinde geziniyor. Uysal Bir Ruh izle filmi sitemizde sizlerle.
 • 160dk
 • IMDb 6.6
Woman at War izle
İncele
Woman at War izle
Türkçe Dublaj
2018 yılında gösterime giren filmlerden biri olan Woman at War izle Benedikt Erlingsson tarafından yazılıp yönetilmiştir. Onun kırklı bir bayan Halla, mahallî alüminyum sektöründe ülkeyi adam önlemek için savaş bildirir. O İzlanda dağlık gözetmek için tüm tehlikeleri-ama vaziyet yaşamında minik bir öksüz beklenmeyen varış ile değişebilir. Başarılı oyuncuların rol aldığı Woman at War izle filmi sitemizde sizlerle.
 • 101dk
 • IMDb 7.6
Cold Blood Legacy izle
İncele
Cold Blood Legacy izle
Türkçe Dublaj
2019 yılında vizyona giren filmlerden biri olan Cold Blood Legacy izle filmi Frederic Petitjean tarafından yazılıp yönetilmiştir. Henry isminde efsanevi birleşik kez tetikçi işinden mütekait kaldığında ve şimal Amerika’nın valilik dokunmamış çöllük topraklarında, göl kıyısındaki birleşik kez konutta yegâne başına yaşamaya başlamıştır. birleşik kez gündüz evinin yakınlarında birleşik kez zevce kar otomobili kazası yaşar ve onun yaşamını necat kılmak Henry’ye düşer. İnsanları öldürmeye alışkın olan mütekait tetikçi, bukağılık gidişattaki bayanı kurtarmaya çalışırken özü yaşamını da tehlikeye eder. Bayanın gizlediği gizem ise işleri elan da anlaşılmaz birleşik kez arkaç sağlayacak ve Henry’yi elan önceki günlerine gelişememiş dönmeye zorlayacaktır. Cold Blood Legacy izle filmi sitemizde sizlerle.
 • 91dk
 • IMDb 5.9
Jessica Forever izle
İncele
Jessica Forever izle
Türkçe Altyazı
2018 yılıdna vizyona giren Jessica Forever izle filminin senaryosu Caroline Poggi tarafından kaleme alınmıştır. Dünya kargaşaya çekildi ve asıl duyguların ne anlama geldiğini unuttu. Kahraman Jessica, yine eğitmeyi muvaffak olduğu bir grup daha önceki yağmacıyı idarer. Beraber, insanları daha önceki duygularına geri döndürmeye çalışırlar ve onlara tekerrür sevgi ve şefkat vermeyi öğretirler. Başarılı oyuncuların rol aldığı Jessica Forever izle filminin yönetmenliğini Caroline Poggi ve Jonathan Vinel ikilisi üstlenmiştir.
 • 97dk
 • IMDb 4.4
The Traitor İzle
İncele
The Traitor İzle
Türkçe Altyazı
Marco Bellocchio tarafından yazılıp yönetilen The Traitor İzle filmi 2019 yılında gösterime giren filmler arasındadır. Canes’da Altın Palmiye düşüncesince yarışan bitimi filminde Sicilya’nın en makûs ö mafya babalarından birinin gerçek hayat hikâyesini sinemaya aktarıyor. “İkidünyanın babası” olarak anılan Tommaso Buscetta 1980’lerin başında Sicilya mafyalarının katil hesaplaşmaları sırasında İtalya’dan Brezilya’ya kaçar. Tutulup sınır dışı edileceği kesinlikle olduğunda Tommaso mafya tarihini kökünden değiştirecek bir yöntemlilik alır: Suskunluk andını bozup mafyanın ilk itirafçısı olmayı göze alacaktır. Başarılı oyuncuların rol aldığı The Traitor İzle filmi sitemizde keyifle izlemeniz için sizlerle.
 • 135dk
 • IMDb 7.1
Süper Ajanlar izle
İncele
Süper Ajanlar izle
Türkçe Dublaj
Senaryosu Stephane Carraz tarafından kaleme alınan Süper Ajanlar izle filmi 2020 yılında vizyona girmiştir.İstihbarat ünitesinin en tecrübeli casusu Vladimir, emre itaatsizlik sebebi ile ıssız bir bölgeye sürgün edilir. Burada kendisine itimat edilen nesneyi gözetmekle misyonlu iken, boş beleş ve işi eforu dizi izlemek olan çaylak fare de kendisine dayanakçı olmak için sevk edilmiştir. İkili hiç uyuşamaz ancak gözetmekle misyonlu oldukları şey çalınınca beraber hareket etmek zorunda kalırlar. Guillaume Ivernel ve Zhiyi Zhang ikilisi tarafından yönetilen Süper Ajanlar izle filmi sitemizde sizlerle.
 • 99dk
 • IMDb 5.2
Acelesi Olan Adam izle
İncele
Acelesi Olan Adam izle
Türkçe Dublaj
2018 yılında vizyona giren filmlerden biri olan Acelesi Olan Adam izle filmi Herve Mimran tarafından yazılıp yönetilmiştir.Christian Stieff, Fransız araba devi Peogeot'un idare heyeti başkanıdır. İlerleyen yaşına kadar tüm yaşamını ticarete adayan adam ansızın gelen felç ile sarsılır. Sağlık Kurumunda gözlerini açan Christian Stieff, geçmiş yaşamının yanılgılarla dolu ve boş yaşandığı reelini acı biçimde bilir. Geçmiş yanılgılarını ve bakımsızlık ettiği ailesine yine sıhhatli biçimde kavuşmak için insanüstü bir mücadele içine girişir. Acelesi Olan Adam izle filmi keyifle izlemeniz için sitemizde sizlerle.
 • 100dk
 • IMDb 6.3
Masumiyetin Dayanılmaz Çekiciliği izle
İncele
Masumiyetin Dayanılmaz Çekiciliği izle
Türkçe Dublaj
Anne Fontaine tarafından yazılıp yönetilen Masumiyetin Dayanılmaz Çekiciliği izle filmi 2019 yılında vizyona girmiştir. Üvey annesinin gölgesinde otelde paklikçi yapan Claire, oldukça hoştur. Üvey annesinin genç sevgilisine aşık olan Claire kadehi taşıran adımı atmış olur. Maud üvey kızından kurtulma tasarıları yapmaya başlarken mukadderat hiç ummadığı sürprizleri kadının önüne koyacaktır. Masumiyetin Dayanılmaz Çekiciliği izle filmi keyifle izlemeniz için sitemizde sizlerle.
 • 112dk
 • IMDb 5.3
Yeni Baştan izle
İncele
Yeni Baştan izle
Türkçe Altyazı
Romantik ve dramatik öğeler barındıran bir film olarak karşımıza çıkan Yeni Baştan izle filmi 2019 yılında seyirciyle buluşmuştur. Victor, artık yaşlılık zamanlarını süren ve yaşamında oldukça büyük hayal kırıklıkları bulunan bir adamdır. Her insan gibi geçmişinde değiştirmek veya düzenlemek isteyeceği anlar, gidişatlar olan bir adam. Victor’un yaşamı, günün birinde Antoine isminde bir teşebbüsçü ile tanışmasıyla apayrı bir hal alır. Antoine, Victor’a yaşamının istediği bir yarıyılına geri dönme fırsatından bahseder. Adam tabii ki bu coşku verici çok özel fırsatı değerlendirmek ister ve öneriyi kabul eder. Geri dönmek istediği yarıyıl, yaşamının en hoş yarıyılı olarak adlandırdığı, bundan bütün olarak 40 sene evvel yaşamının aşkı ile tanıştığı gündür. Victor o güne geri dönmeye hazır olsa da karşısına çıkacaklara karşı hiç hazırlıklı değildir. Nicolas Bedos tarafından yazılıp yönetilen Yeni Baştan izle filmi beğenilen yapımlardan biri olmuştur.
 • 110dk
 • IMDb 7.5
Üç Gün ve Bir Hayat izle
İncele
Üç Gün ve Bir Hayat izle
Türkçe Dublaj
Yönetmenliğini Nicolas Boukhrief’in üstlendiği Üç Gün ve Bir Hayat izle filmi 2019 yılında vizyona girmiştir. Meraklı 12 yaşındaki bir çocuk olan Antoine, Ardennes isminde ufak bir Fransız kasabasında yaşıyor. Bir gün sevgi dolduğu kız kasabadaki en zengin çocuğunu görür. Bir otomobil çoksonra çok övdüğü köpeği Ulysses ile karşılaşır. Ertesi sabah Emily'nin oğlan kardeşi Remy ortadan yok olursa tüm kent el ele verecekti. Antoine'ın yaşamı birkaç günde tepetaklak oldu. Senaryosu Perrine Margaine tarafından kaleme alınan Üç Gün ve Bir Hayat izle filminin oyuncu kadrosunda başarılı isimler yer almaktadır.
 • IMDb 6.6
Fullhdfilmserisi.com film izleme sitemize hoş geldiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sitemizde geçireceğiniz keyifli saatler dileriz.
Fullhdfilmserisi.com ailesi olarak önceliğimiz dilediğiniz filmi en kaliteli ve en sorunsuz şekilde sitemizde izleyebilmenizdir. Bu sebeple film yelpazemizi olabildiğince geniş tutmaya ve bu filmleri size 720p, 1080p, hd, full hd film izleme seçenekleriyle sunmaya özen gösteriyoruz.

Bazılarınızın yabancı bir filmi orijinal dilinde izleyerek altyazıyla takip etmeyi, bazılarınızınsa ana dilinizde izlemek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Bu sebeple eklediğimiz bütün filmlere hem Türkçe Dublaj hem Türkçe Altyazı seçeneği sunuyoruz. Böylelikle izlemek istediğiniz filmi tercihlerinize en uygun hale getirerek film keyfinizi daha da arttırmayı hedefliyoruz. Şayet Dublaj veya Altyazı seçeneğini bulamadığınız bir film olursa bize bildirmeniz halinde ivedilikle talebiniz doğrultusunda filmi sitemize ekliyoruz.

Türlerine göre kategorileştirilmiş yabancı filmleri sorunsuz bir şekilde izleyebileceğiniz gibi sitemizde yerli film izleme imkanına da sahipsiniz. Üstelik bütün filmleri tek parça ve reklamsız olarak keyfiniz bölünmeden izleyebilirsiniz.
İşin özü 720p, 1080p, hd, full hd görüntü kaliteleriyle tek parça ve reklamsız; Türkçe Dublaj veya Türkçe Altyazılı olarak izlemek için en doğru adrestesiniz.

Yabancı dizi ve vizyona çıkmış netflix filmleri izleyebileceğiniz 1080p full hd görüntü kalitesi ile ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak paylaşan, sinema ve televizyon da yayınlanan dizilerin paylaşımını yapmakta olan bir film sitesidir. Sitemizde yayınlanmış olan dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube, vimeo, video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntı yapılmakta olup sitemize eklenmektedir. FullHDFilmSerisi.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucularında barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş olup yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir.

Sitemiz yer sağlayıcısı görevi görmektedir. Telif haklarına aykırı bir durum tespit edecek olursanız bize bildirmeniz halinde ilgili içerik en kısa süre içerisinde tarafımızca sitemizden uzaklaştırılacaktır. Bu sebeple fullhdfilmserisi.com hiçbir yasal yükümlülükten sorumlu tutulamaz.

Fullhdfilmserisi.com ailesi herkese iyi seyirler diler.