İspanya
Macellan Büyük Kaşif izle
İncele
Macellan Büyük Kaşif izle
Türkçe Dublaj
2019 yılında vizyona giren filmlerden biri olan Macellan Büyük Kaşif izle filminin senaryosu Jose Antonio Vitoria tarafından kaleme alınmıştır. Büyük umutlarla sefere çıkan ve oldukça ekipmanlı olan 5 gemi, yaşanan facia sonrasında batar. Ancak 1 gemi güçte olsa 18 tayfayı ile geri dönmeyi muvaffak olur. Bu seferin kahramanları bulgu komutanı Magallanes ve Elcano olur. Bu tarihi hadiseden esinlenilen filmde, bir denizci grubunun serüvenlerine odaklanılıyor. Belirsize doğru bir yolculuğa çıkan takım, yolculuk boyuncu cinsli güçlüklerle karşı karşıya kalır. Macellan Büyük Kaşif izle filminin yönetmenliğini Angel Alonso üstlenmiştir.
 • 90dk
 • IMDb 4.1
Cennet Tepeleri izle
İncele
Cennet Tepeleri izle
Türkçe Dublaj
Yönetmenliğini Alice Waddington’ın üstlendiği Cennet Tepeleri izle filmi 2019 yılında vizyona giren filmler arasındadır. Genç bir kadın olan Uma’nın babasının şirketi bir şekilde ele geçirilir. Adam bu olayın üzerine intihar eder. Şirketi ele geçiren zalim adam Uma’ya da göz koymuştur. Kızı bir sanatoryuma yatırır. Burada Uma’nın hayatı tamamen değişecektir. Awkwafina, Danielle Macdonald, Eiza González, Emma Roberts ve Milla Jovovich gibi isimlerin rol aldığı Cennet Tepeleri izle filminin senaryosu Nacho Vigalondo tarafından kaleme alınmıştır.
 • IMDb 5.6
Seni Seviyorum Aptal İzle
İncele
Seni Seviyorum Aptal İzle
Türkçe Dublaj
Laura Mana tarafından yönetilen Seni Seviyorum Aptal İzle filmi 2020 yılında vizyona girmiştir. 30’lu yaşlarındaki Marcos yaşından dolayı bir bunalımın içine girmiştir. Tam bu sırada sevgilisine evlenme teklif eder ve reddedilir aynı zamanda işini de kaybeder. Bir şekilde hayat yeniden tutunması gerekmektedir. Bunun için hiç beklemediği birinin yardımını alacaktır. Natalia Tena, Ernesto Alterio, Alba Ribas, Quim Gutierrez ve Alfonso Bassave gibi oyuncuların rol aldığı Seni Seviyorum Aptal İzle filminin senaryosu Abraham Sastre tarafından kaleme alınmıştır.
 • IMDb 5.0
Adu izle
İncele
Adu izle
Türkçe Altyazı
2020 yılında vizyona giren Adu izle filml Roque Banos tarafından yönetilmiştir. Afrika’da geçen filmde çeşitli sebeplerle Afrika’da bulunan birbirine yabancı üç insanın hikayesi anlatılmaktadır. Bu kişilerden biri doktor biri asker biri de yerel halktan bir insandır. Bir filin katledilmesine şahit olduktan sonra bu üç insanın yolları kesişecektir. Salvador Calvo tarafından senaryosu yazılan Adu izle filminde Alvaro Cervantes, Ana Wagener, Anna Castillo, JesUs Carroza ve Luis Tosar gibi oyuncuları izlemekteyiz.
 • IMDb 6.4
32 Malasana Street izle
İncele
32 Malasana Street izle
Türkçe Altyazı
Bir korku ve gerilim yapımı olarak karşımıza çıkan 32 Malasana Street izle filmi 2020 yılında vizyona girmiştir.Bir ailenin en büyük hayali şehirde büyük bir evde yaşamaktır. Sonunda hayalleri gerçekleşir ve böyle bir eve taşınırlar. Fakat ev onlar için korkunç bir mabede dönüşecektir. Senaryosu Albert Pinto tarafından kaleme alınan 32 Malasana Street izle filminde Begona Vargas, Ivan Marcos, Bea Segura, Sergio Castellanos ve Jose Luis de Madariaga gibi isimleri izlemekteyiz.
 • IMDb 5.4
70 Binladens izle
İncele
70 Binladens izle
Türkçe Altyazı
Koldo Serra tarafından yönetilen 70 Binladens izle filmi 2018 yılında seyirciyle buluşmuştur. Kızını kurtarmak için her şeyi göze alan bir kadının banka soygununda sıkışıp kalmasını konu alan film yoğun gerilim öğeleriyle bezenmiş. Daniel Perez Prada, Emma Suarez, Hugo Silva ve Nathalie Poza gibi oyuncuları izlediğimiz 70 Binladens izle filminin senaryosu Javier Echaniz tarafından kaleme alınmıştır.
 • IMDb 5.9
Beyaz Kentin Sessizliği izle
İncele
Beyaz Kentin Sessizliği izle
Türkçe Dublaj
Yönetmenliğini Daniel Calparsoro’nun üstlendiği Beyaz Kentin Sessizliği izle filmi 2019 yılında vizyona girmiştir. Karısını kaybettikten sonra buhranlı günler geçiren polis memuru Lopez hayata tutunabilmek için ara verdiği mesleğine geri dönme kararı alır. Mesleğine yeniden başlayan Lopez ve ortağı bir gün ara sokaklardan birinde cesetler olduğuna dair haberler alırlar. Bu görev hiç beklemedikleri kadar zor olacaktır. Aura Garrido, Belen Rueda, Javier Rey, Manolo Solo gibi oyuncuların rol aldığı Beyaz Kentin Sessizliği izle filminin senaryosu Roger Danes tarafından kaleme alınmıştır.
 • 110dk
 • IMDb 5.2
Konut Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Konut Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
Senaryosu David Pastor tarafından yazılan Konut Türkçe Dublaj Full izle filmi 2020 yılında vizyona girmiştir. Javier Munoz işinde başarılı bir yönetici iken işini kaybeder. Hayatı altüst olan adam evini de satmak zorunda kalır. Sahip olduklarını tekrar kazanabilmek için artık farklı bir insan olacaktır. Yönetmenliği Alex Pastor ve David Pastor tarafından paylaşılan Konut Türkçe Dublaj Full izle filminin oyuncu kadrosunda Bruna Cusí, Javier Gutiérrez, Mario Casas ve Ruth Díaz gibi oyuncular yer almaktadır.
 • IMDb 6.5
Gloria Bell Türkçe Dublaj 720p izle
İncele
Gloria Bell Türkçe Dublaj 720p izle
Türkçe Dublaj
2018 yılında vizyona giren Gloria Bell Türkçe Dublaj 720p izle filminin oyuncu kadrosunda Julianne Moore, John Turturro, Caren Pistorius, Michael Cera, Brad Garrett, Holland Taylor, Jeanne Tripplehorn ve Rita Wilson gibi isimlere rastlamaktayız. 2013 çekilen filmin aynısının yeni çekimiyle karşımıza çıkan filmde özgür kadın Gloria’nın hikayesini izliyoruz. 60 yaşına merdiven dayanan kadın, gündüzleri gayet sıkıcı bir iş yapmakta olup geceleri eğlenmektedir. Bir gece tanıştığı yakışıklı Arnold’la aralarında bir yakınlaşma başlar. Gloria Bell Türkçe Dublaj 720p izle filminin yönetmen koltuğunda Sebastian Lelio oturmaktadır.
 • 102dk
 • IMDb 6.3
Hücre 211 Türkçe Dublaj Full HD izle
İncele
Hücre 211 Türkçe Dublaj Full HD izle
Türkçe Dublaj
2009 yılında vizyona giren Hücre 211 Türkçe Dublaj Full HD izle filmi hapishanede geçmektedir. Juan’ın en büyük arzusu gardiyan olmaktır. Sınavları başarıyla tamamlayıp gardiyan olmaya hak kazanan Juan, ilk iş günüde talihsiz bir şekilde yaralanır. Meslektaşları tarafından bir hücreye götürülen genç adam uyandığında hapishaneyi savaş alanı gibi bulur. İsyan çıkmıştır ve ortalık birbirine girmiştir. Şimdi Juan’ın hayatta kalabilmek için mahkum rolü yapması gerekmektedir. Hücre 211 Türkçe Dublaj Full HD izle filmi Jorge Guerricaechevarría tarafından yazılıp yönetilmiştir.
 • 113dk
 • IMDb 7.6
12
Fullhdfilmserisi.com film izleme sitemize hoş geldiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sitemizde geçireceğiniz keyifli saatler dileriz.
Fullhdfilmserisi.com ailesi olarak önceliğimiz dilediğiniz filmi en kaliteli ve en sorunsuz şekilde sitemizde izleyebilmenizdir. Bu sebeple film yelpazemizi olabildiğince geniş tutmaya ve bu filmleri size 720p, 1080p, hd, full hd film izleme seçenekleriyle sunmaya özen gösteriyoruz.

Bazılarınızın yabancı bir filmi orijinal dilinde izleyerek altyazıyla takip etmeyi, bazılarınızınsa ana dilinizde izlemek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Bu sebeple eklediğimiz bütün filmlere hem Türkçe Dublaj hem Türkçe Altyazı seçeneği sunuyoruz. Böylelikle izlemek istediğiniz filmi tercihlerinize en uygun hale getirerek film keyfinizi daha da arttırmayı hedefliyoruz. Şayet Dublaj veya Altyazı seçeneğini bulamadığınız bir film olursa bize bildirmeniz halinde ivedilikle talebiniz doğrultusunda filmi sitemize ekliyoruz.

Türlerine göre kategorileştirilmiş yabancı filmleri sorunsuz bir şekilde izleyebileceğiniz gibi sitemizde yerli film izleme imkanına da sahipsiniz. Üstelik bütün filmleri tek parça ve reklamsız olarak keyfiniz bölünmeden izleyebilirsiniz.
İşin özü 720p, 1080p, hd, full hd görüntü kaliteleriyle tek parça ve reklamsız; Türkçe Dublaj veya Türkçe Altyazılı olarak izlemek için en doğru adrestesiniz.

Yabancı dizi ve vizyona çıkmış netflix filmleri izleyebileceğiniz 1080p full hd görüntü kalitesi ile ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak paylaşan, sinema ve televizyon da yayınlanan dizilerin paylaşımını yapmakta olan bir film sitesidir. Sitemizde yayınlanmış olan dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube, vimeo, video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntı yapılmakta olup sitemize eklenmektedir. FullHDFilmSerisi.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucularında barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş olup yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir.

Sitemiz yer sağlayıcısı görevi görmektedir. Telif haklarına aykırı bir durum tespit edecek olursanız bize bildirmeniz halinde ilgili içerik en kısa süre içerisinde tarafımızca sitemizden uzaklaştırılacaktır. Bu sebeple fullhdfilmserisi.com hiçbir yasal yükümlülükten sorumlu tutulamaz.

Fullhdfilmserisi.com ailesi herkese iyi seyirler diler.