Kanada
Gizemli Kadınlar Topluluğu izle
İncele
Gizemli Kadınlar Topluluğu izle
Türkçe Dublaj
Senaryosu James Phillips tarafından kaleme alınan Gizemli Kadınlar Topluluğu izle filmi 2019 yılında gösterime girmiştir. Ashley Shields, annesinin vefatı, konutluluğunun ufalaması ve işte terfi için geçilmesinin ardından güç bir sene geçirdi. Bu surattan kız kardeşi Jasmine onu bir bayan grubuna, Kardeşliğe getirdiğinde, ilgisine sürüklüyor ve yaşamını değiştirecek kadar kuvvetlenmiş sezmeyi umuyor. Sırlı ve karizmatik Desiree tarafından idarenen The Sisterhood, Ashley’e taahhüt ettiği her şeyi sunar. İşinde çoğalış olur, boşanma lehine sonuçlanır ve sonunda tatmin olmuş ve mutlu sezer. Ancak kısa zaman sonra Kardeşliğin verimlerinin dik ve bazen yasadışı bir maliyete geldiğini keşfediyor. Ashley The Sisterhood hakkında daha fazla şey bildikçe ve kuşkulu faaliyetlerine katılmak zorunda kaldıkça, onun başına geldiğini ve Yasemin ile ilişkisi pahasına olsa dahi – ya da yaşamıyla çıkması gerektiğini fark ediyor. Yönetmenliğini Jean-François Rivard’ın üstlendiği Gizemli Kadınlar Topluluğu izle sitemizde sizlerle.
 • 90dk
 • IMDb 5.9
Harpoon izle
İncele
Harpoon izle
Türkçe Altyazı
2019 yılında vizyona giren Harpoon izle filmi Rob Grant tarafından yazılıp yönetilmiştir. Minik bir tekne, 3 andıran dost ve müthiş bir umman, bu noktada okunuşu makûs gidebilir ki? Evet bazıları özgü cenet olan bu hoş film karesinde gerçeğinde işler hiç okunuşu o dek dehşetli ve cenetvari değildir. Zira bu 3 dostunda daha evvel dile getirmedikleri gizemleri, birbirlerinden bekledikleri çıkarları ve birbirlerine attıkları ancak üçünün de öğrenmediği kazıkları bulunmaktadır. İşte bu cenetten bir pasaj olan ummanın ortasında okunuşu bu minik ufak teknenin zarfında güya hoş bir kaçamak eğleşmek isteyen bu 3 toy kendince ömür havza bozulduğunda ve bu cenetin bir lahza da ceheneme döndüğünde değişecektir. Hiçliğin ortasında naçarca mütebaki gençler kendince daha sabık defterleri açmak, ortaya çıkmamış gizemleri ortaya ortaya koymak okunuşu birbirlerine dinledikleri tiksinme ve hiddeti kusmaktan özge bir şey kalmamıştır. Harpoon izle filmi keyifle izlemeniz için sitemizde sizlerle.
 • IMDb 6.0
Hotwired in Suburbia izle
İncele
Hotwired in Suburbia izle
Türkçe Altyazı
2020 yılında gösterime giren Hotwired in Suburbia izle filminin senaryosu Paul A. Birkett tarafından kaleme alınmıştır.Dul bir anne, kızının bir kabahatten sakınmasına dayanak etmelidir, zira hocayı için pahalı otomobillerin çalınmasıyla alakalı riskli bir şemaya çekilmiştir. Hotwired in Suburbia izle filmi Jason Bourque tarafından yönetilmiştir.
 • IMDb 4.0
Entanglement izle
İncele
Entanglement izle
Türkçe Dublaj
Jason Filiatrault tarafından senaryosu yazılan Entanglement izle filmi 2017 yılında vizyona girmiştir. Ben Layton isminde biri zamanında bir intihara kalkışmıştır. Bu travmatik vakanın ardından Hanna ismindeki yakın dostuna aşık olmaya başladığını fark edecektir. Bu gidişattan sonra işler değişmeye başlayacaktır. Biribirinden başarılı oyuncuların rol aldığı Entanglement izle filminin yönetmenliğini Jason James üstlenmiştir.
 • 85dk
 • IMDb 5.9
Vahşet Oteli izle
İncele
Vahşet Oteli izle
Türkçe Dublaj
Bir gerilim-korku yapımı olarak karşımıza çıkan Vahşet Oteli izle filmini yazıp yöneten kişi Michael Melski’dir.Bir çift tatil için bir kasabaya giderek burada bir malikaneye yerleştirler. Başta herşey çok güzel gitmektedir. Çift yeni doğacak bebekleri için heyecanlanmaktadır. Fakat bir süre sonra evde tuhaf olaylar olmaya başlar. Buranın korkunç olaylarla dolu bir ev olduğunu anladıklarında artık her şey için çok geç olacaktır. 2019 yılında vizyona giren filmler arasında olan Vahşet Oteli izle filminde birbirinden başarılı oyuncular rol almaktadır.
 • 112dk
 • IMDb 4.6
Willoughby Ailesi izle
İncele
Willoughby Ailesi izle
Türkçe Altyazı
2020 yılında vizyona giren Willoughby Ailesi izle filmi Ricky Gervais tarafından yazılıp yönetilmiştir. Dört çocuk aileleri tarafından terk edilince hayatlarını tek başlarına idame ettirmek zorunda kalırlar. Anne ve babaları olmadan birçok farklı maceraya atılacak olan çocuklar aile olmayı da öğrenecektir. Alessia Cara, Maya Rudolph, Ricky Gervais, Sean Cullen ve Will Forte gibi oyuncuların karakterlere sesleriyle hayat verdiği Willoughby Ailesi izle bir animasyon yapım olarak karşımıza çıkıyor.
 • IMDb 7.7
To Each, Her Own Türkçe Dublaj 720p izle
İncele
To Each, Her Own Türkçe Dublaj 720p izle
Türkçe Dublaj
2018 yılında vizyona giren To Each, Her Own Türkçe Dublaj 720p izle adlı filmin yönetmenliğini Myriam Aziza üstlenmiştir. Simone muhafazakar bir Musevi ailede yetişmiştir. Simone ‘un bir sırrı vardır. Lezbiyen olan genç kız bunu tam ailesini açıklayacağı sırada ilginç bir şey fark eder. Bir erkekten hoşlanmaktadır. Arie Elmaleh, Jean-Christophe Folly, Julia Piaton, Richard Berry ve Sarah Stern gibi oyuncuların yer aldığı To Each, Her Own Türkçe Dublaj 720p izle filmini senaryolaştıran isim Denyse Rodriguez-Tome’dur.
 • 102dk
 • IMDb 5.2
Run This Town Full izle
İncele
Run This Town Full izle
Türkçe Altyazı
2020 yılında vizyona giren Run This Town Full izle filminin yönetmen koltuğunda Randy Manis oturmaktadır.Filmde Toronto'da 2013 yılında yaşanan siyasi bir skandal yerel bir gazetenin ve belediye binasında çalışan gençlerin gözünden aktarılmıştır. Senaryosu Ricky Tollman tarafından yazılan Run This Town Full izle filminde Damian Lewis, Jennifer Ehle, Mena Massoud, Nina Dobrev ve Scott Speedman gibi oyuncuların performanslarını izlemekteyiz.
 • IMDb 4.5
Testere 5 Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Testere 5 Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
2008 yılında vizyona giren Testere 5 Türkçe Dublaj Full izle filminde gerilim devam etmektedir. Jigsaw çoktan ölüp gitmiş olsa da cinayetler devam etmektedir. Arkasında birçok gizem bırakan Jigsaw’in işlerini Dedektif Hoffman üstlenmiştir. Dehşet verici sınavlardan geçmeye çalışan bir grup genç ölüm kalım savaşı verirken Ajan Strahm ise Hoffman'dan şüphe etmektedir. Mark Burg’ün yönetmen koltuğunda oturduğu Testere 5 Türkçe Dublaj Full izle filminde Patrick Melton gerilim dolu senaryoyu kaleme alan kişidir.
 • 92dk
 • IMDb 5.8
Brokeback Dağı Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Brokeback Dağı Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
2005 yapımı Brokeback Dağı Türkçe Dublaj HD izle eşcinsel temalı bir sinema yapıtı olarak izleyiciyle buluşmuştur. İkisi de sert mizaçlı olan bir çiftçi ve bir rodeo kovboyu çiftlikte tanışarak birlikte vakit geçirmeye başlarlar. Yaşamları boyunca sürecek bir aşk başlar ve dilden dilden dolaşacak bir efsaneye dönüşür. E. Annie Proulx’in ünlü hikayesinden uyarlanan Brokeback Dağı Türkçe Dublaj HD izle filminin yönetmen koltuğunda Avy Kaufman oturmuştur.
 • 134dk
 • IMDb 7.7
Fullhdfilmserisi.com film izleme sitemize hoş geldiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sitemizde geçireceğiniz keyifli saatler dileriz.
Fullhdfilmserisi.com ailesi olarak önceliğimiz dilediğiniz filmi en kaliteli ve en sorunsuz şekilde sitemizde izleyebilmenizdir. Bu sebeple film yelpazemizi olabildiğince geniş tutmaya ve bu filmleri size 720p, 1080p, hd, full hd film izleme seçenekleriyle sunmaya özen gösteriyoruz.

Bazılarınızın yabancı bir filmi orijinal dilinde izleyerek altyazıyla takip etmeyi, bazılarınızınsa ana dilinizde izlemek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Bu sebeple eklediğimiz bütün filmlere hem Türkçe Dublaj hem Türkçe Altyazı seçeneği sunuyoruz. Böylelikle izlemek istediğiniz filmi tercihlerinize en uygun hale getirerek film keyfinizi daha da arttırmayı hedefliyoruz. Şayet Dublaj veya Altyazı seçeneğini bulamadığınız bir film olursa bize bildirmeniz halinde ivedilikle talebiniz doğrultusunda filmi sitemize ekliyoruz.

Türlerine göre kategorileştirilmiş yabancı filmleri sorunsuz bir şekilde izleyebileceğiniz gibi sitemizde yerli film izleme imkanına da sahipsiniz. Üstelik bütün filmleri tek parça ve reklamsız olarak keyfiniz bölünmeden izleyebilirsiniz.
İşin özü 720p, 1080p, hd, full hd görüntü kaliteleriyle tek parça ve reklamsız; Türkçe Dublaj veya Türkçe Altyazılı olarak izlemek için en doğru adrestesiniz.

Yabancı dizi ve vizyona çıkmış netflix filmleri izleyebileceğiniz 1080p full hd görüntü kalitesi ile ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak paylaşan, sinema ve televizyon da yayınlanan dizilerin paylaşımını yapmakta olan bir film sitesidir. Sitemizde yayınlanmış olan dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube, vimeo, video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntı yapılmakta olup sitemize eklenmektedir. FullHDFilmSerisi.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucularında barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş olup yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir.

Sitemiz yer sağlayıcısı görevi görmektedir. Telif haklarına aykırı bir durum tespit edecek olursanız bize bildirmeniz halinde ilgili içerik en kısa süre içerisinde tarafımızca sitemizden uzaklaştırılacaktır. Bu sebeple fullhdfilmserisi.com hiçbir yasal yükümlülükten sorumlu tutulamaz.

Fullhdfilmserisi.com ailesi herkese iyi seyirler diler.